Charita ve školní družině

Minulý školní rok družina uspořádala sbírku pro pejsky a kočičky v útulcích. Letos jsme jako vychovatelky samy za sebe věnovaly částku 2000,- Kč na Ježíškova vnoučata. Spolu s dětmi jsme pak uspořádali charitativní prodejní stánek na akci „Zbraslavské Vánoce“. Některé děti pomáhaly jak s výrobou, tak i přímo s prodejem výrobků. Učily se tak komunikativní dovednosti i finanční gramotnosti. Výtěžek z prodeje ve výši 6092,- Kč jsme věnovali útulku: https://www.kockydobrissko.cz. Na Facebookových stránkách útulku bude náš příspěvek v brzké době zveřejněn. Neprodané skřítky ze stánku jsme věnovali na dětské oddělení Bulovka pro děti, které zůstávají přes Vánoce v nemocnici. Těšíme se na jejich fotografie a jsme rádi, že udělají radost. Děkujeme všem, kdo pomáhali.

Charita_1.jpgCharita_2.jpgCharita_4.jpgCharita_5_1.jpgCharita_6.jpgCharita_8.jpgCharita_9_1.jpg