budova Hauptova      +420 257 921 262

email:                     skola@zs-zbraslav.cz

ZŠ Vladislava Vančury se stala partnerskou školou nakladatelství Fraus

Kategorie:
Hlavním přínosem partnerství pro školy je kromě řady výhod možnost získat moderní technologie do výuky za zvýhodněných podmínek. Významným cílem tohoto projektu je získávání zpětných a aktuálních informací ze škol, které jsou důležitým podkladem pro hodnocení a tvorbu produktů Fraus.

Jaké výhody přináší statut Partnerské školy rodičům?

Ukazuje rodičům zájem a iniciativu školy rozvíjet nové výukové metody, a tím také poskytovat lepší vzdělání svým žákům.

Škola zapojená do projektu se zajímá o moderní trendy ve vyučování, které oživuje doplňkovou vzdělávací literaturou a používáním interaktivních pomůcek.

O dalších novinkách v rámci tohoto projektu vás budeme informovat.

Nová verze webových stránek

Kategorie:

Vážení rodiče, žáci a přátelé školy,

spustili jsme pro vás novou verzi školních webových stránek, kde najdete mnoho novinek. Největší z nich je k příležitosti zahájení nového školního roku 2013/2014 otevření školního archivu fotek od roku 2004. Dále jsme pro rodiče připravili pilotní projekt "školní náštěnka", jehož cílem je informovat rodiče a žáky o aktivitách jednotlivých tříd. Pod aktualitami najdete archiv z předešlého školního roku 2012/2013. Stránky jsou kompatibilní s mobilními zařízeními a tablety.

Věříme tak, že tyto inovace přispějí k zlepšení informovanosti mezi školou a vámi rodiči.

.