ZŠ Vladislava Vančury se stala partnerskou školou nakladatelství Fraus

Hlavním přínosem partnerství pro školy je kromě řady výhod možnost získat moderní technologie do výuky za zvýhodněných podmínek. Významným cílem tohoto projektu je získávání zpětných a aktuálních informací ze škol, které jsou důležitým podkladem pro hodnocení a tvorbu produktů Fraus.

Jaké výhody přináší statut Partnerské školy rodičům?

Ukazuje rodičům zájem a iniciativu školy rozvíjet nové výukové metody, a tím také poskytovat lepší vzdělání svým žákům.

Škola zapojená do projektu se zajímá o moderní trendy ve vyučování, které oživuje doplňkovou vzdělávací literaturou a používáním interaktivních pomůcek.

O dalších novinkách v rámci tohoto projektu vás budeme informovat.

Nová verze webových stránek

Vážení rodiče, žáci a přátelé školy,

spustili jsme pro vás novou verzi školních webových stránek, kde najdete mnoho novinek. Největší z nich je k příležitosti zahájení nového školního roku 2013/2014 otevření školního archivu fotek od roku 2004. Dále jsme pro rodiče připravili pilotní projekt "školní náštěnka", jehož cílem je informovat rodiče a žáky o aktivitách jednotlivých tříd. Pod aktualitami najdete archiv z předešlého školního roku 2012/2013. Stránky jsou kompatibilní s mobilními zařízeními a tablety.

Věříme tak, že tyto inovace přispějí k zlepšení informovanosti mezi školou a vámi rodiči.

.

Copyright © 2010 - 2019 ZŠ Vladislava Vančury. Všechna práva vyhrazena.

renponzivní vzhled optimalizován pro Samsung Internet Browser