Základní informace o školní družině

Naše školní družina je určena pro žáky 1. – 3. tříd a je umístěna v budově Nad Parkem. Do školní družiny se vchází přes centrální vchod školy, kde je umístěna recepce s celodenní obsluhou, což zaručuje vysoký stupeň ochrany dětí.
ŠD je rozdělena do 11 oddělení, z toho 3 oddělení mají svou vlastní kmenovou třídu, 8 oddělení se pak střídá se školními třídami. Jednotlivá oddělení jsou v souladu se Školským zákonem č. 561/2004 Sb. naplňována do počtu 30 dětí.
Oddělení vedou plně kvalifikované vychovatelky:
 I.    oddělení  – Háčková Zuzana
                        vedoucí vychovatelka
II.    oddělení  – Špaňhelová Alena
III.   oddělení  – Sedláčková Lenka
IV.   oddělení  – Kamarádová Radka
V.    oddělení – Trachtová Jitka
VI.   oddělení – Sekotová Martina
VII.  oddělení - Mgr. Chygura Galyna
VIII. oddělení – Kratinová Tereza
IX.   oddělení – Čumrdová Ivana, DiS.
X.    oddělení – Kateřina Ziková
XI.   oddělení – Marcela Hurychová

Telefonní kontakt:          257 921 629
Vedoucí vychovatelka:    777 925 912
Provozní doba ŠD:           6.30 –   7.40
Do ranní ŠD mohou děti přicházet pouze do 7.30 hod.

Úplata:
Za jedno dítě činí 200 Kč měsíčně, hradí se jednorázově za celý školní rok, tj. 2.000 Kč na účet GE Money Bank č. ú. 7429504/0600, variabilní symbol – celé rodné číslo dítěte bez lomítka. V případě odhlášení dítěte z pravidelné docházky do ŠD se vrací poměrná část úplaty.

Zájmové vzdělávání ŠD se řídí vlastním Školským vzdělávacím programem, který je k dispozici k nahlédnutí u každé vychovatelky.

Copyright © 2010 - 2019 ZŠ Vladislava Vančury. Všechna práva vyhrazena.