Škola za školou

O tom, že výuka může probíhat i za školou, se můžete přesvědčit třeba díky žákovským reportážím. Redakční týmy 9. tříd vyrážejí do „terénu“ za žhavými náměty. A světe, div se, soboty ani neděle je v honbě za senzacemi neodrazují. Ani uměním nepohrdnou. Z návštěv výstav (zatím té první) si přinášejí nejen umělecké zážitky, ale i zajímavé recenze. Posuďte sami, nejsou skvělí?!  

RECENZE - Obrazy v čase - Julie Sommerová

RECENZE - Obrazy v čase - Hánělová

RECENZE - Obrazy v čase - V. Vacková

REPORTÁŽ - chilli festival

REPORTÁŽ - Slavnosti Elišky Přemyslovny

REPORTÁŽ - Sportovní den

REPORTÁŽ - Zpátky do minulosti

REPORTÁŽ - Praha zítra - výstava Město a řeka - Tým jedinečných

REPORTÁŽ - Legiovlak

RECENZE - Zbraslavský salon 2023 (V. Vacková, 9.C)

REPORTÁŽ - Schola Pragensis (Černá a spol.)

REPORTÁŽ - Armádní muzeum Žižkov (Ušopleci, 9. C)