Pozvánka na Jarní slavnost ZŠ Vladislava Vančury

Vážení rodiče a přátelé naší školy, 

rádi bychom vás pozvali na benefiční Jarní slavnost ZŠ Vladislava Vančury.  

Slavnost proběhne ve venkovních prostorách budovy 1. stupně Nad Parkem v úterý 4. dubna od 14 do 17h. 

Navazujeme na loňský „první ročník“, který byl skvělou příležitostí pro to, aby se žáci, učitelé a rodiče mohli aktivně zapojit do života školy a přispět svou tvořivostí k dobré věci. Tématem Jarní slavnosti je stejně jako loni "Tradice vítání jara doma i ve světě". Můžete se těšit na hudební, taneční a divadelní vystoupení našich žáků, charitativní prodej jejich výrobků, tvořivé dílny, herní stanoviště a mnoho dalšího. 

Na přípravě jarní slavnosti se letos podílí také členové nově vzniklého žákovského parlamentu na 1. stupni. Společně si odhlasovali, že by výtěžek z letošní slavnosti chtěli věnovat Dětskému domovu Charlotty Masarykové na Zbraslavi.  

Rádi bychom nabídli i Vám rodičům možnost se aktivně zapojit. Můžete například: 

- připravit herní / tvořivé / umělecké / sportovní stanoviště pro děti

- podpořit své děti v tom, aby si na Jarní slavnosti otevřely svůj stánek s vlastními výrobky, jarními dobrotami (jídlo/pití), nebo vlastním herním/tvořivým stanovištěm pro spolužáky (více v mejlu, který jsme posílali před jarními prázdninami)

- nabídnout jinou formu pomoci / podpory  

Pokud máte zájem se zapojit, kontaktujte prosím zástupce ředitelky Lukáše Policara (viz web naší školy/kontakty). 

Těšíme se na vaši hojnou účast. 

plakat Jirinka Zykova page 001