Každá ponožka jiná! Žákovský parlament na 2. stupni

Jedna z dalších schůzek žákovského parlamentu na 2. stupni proběhla 8. 3. Protože je úkolem parlamentu zapojit do chodu školy všechny žáky a třeba jim i předat nové informace, rozhodli jsme se, že se zapojíme do Světového dne Downova syndromu, který připadá na 21. 3. Zapojit se je jednoduché – stačí si vzít každou ponožku jinou!

Žákovský parlament 2. stupně začal opět fungovat od letošního školního roku. Snažíme se zapojit žáky do dění školy. ŽP se schází jednou za 14 dnů, každá třída má své dva zástupce. 

V minulých měsících jsme úspěšně zorganizovali Barevný den nebo Vánoční setkání nad cukrovím a nealkoholickým vaječným koňakem a těšíme se na všechny další akce ŽP 😊

  

S pozdravem Veronika Jeníková

Koordinátorka ŽP

Obrázek1.jpgObrázek2.jpg