Halloweenské doupě ve škole

Bojíte se rádi? Většina děti ve školní družině určitě. Jinak není možné, aby se ve čtvrtek 20. října po setmění školní tělocvična zaplnila tolika strašidly, čarodějnicemi, duchy, kostlivci a jinými příšerami. A že bylo skutečně o co stát! Při volné diskotéce se všechny masky postupně protančily až k pavoučí stezce odvahy. Už jste někdy strkali ruku do bedny, kde byly uvařené špagety? Prošli byste kolem náhrobku Jacka, z kterého čouhají ještě nohy? A vlezli byste do jedové chýše, kde na vás čeká kostlivec s dýňovým bubákem a ještě vám šustí listí pod nohama? Samotné jsme se divily, jak jsou ty naše děti odvážné. Zvládly totiž pohladit i chlupaté hýbající se pavouky a za to si každý odvážlivec malou odměnu skutečně zasloužil. Pak už se taneční parket proměnil v místo Halloweenských soutěží. Omotávaly se mumie, skládaly se obří puzzle nebo se družstva trefovala do ohnivého kruhu. Zábava byla veliká a jistě ji někdy v příštích letech zopakujeme.

Dovolte nám ještě touto cestou poděkovat za tu spoustu pozitivních ohlasů, které se nám po akci dostalo. Moc nás to potěšilo. Děkujeme.

Kolektiv vychovatelek ŠD 

P.S. Další fotky najdete na školním facebooku ... 

Halloween1Halloween2Halloween3Halloween4