Jablíčkový týden ve školní družině 

V týdnu od 3. do 7. 10. probíhala napříč všemi jedenácti odděleními celodružinová akce "jablíčkový týden". Děti se dozvěděly mnoho informací a zajímavostí o významu jablíček, různá rčení spojená s jablky, pohádky, písničky, historické souvislosti. V jednotlivých družinách si děti vyzkoušely pokusy i spoustu aktivit spojených s jablíčky, od jednoduchého modelování, mozaik, mandal, básniček, mazurky až po šití jablíček, výrobu moštu, křížal a pečení štrůdlu. Ve středu se většina z nás oblékla do jablíčkových barev, někdo si pomaloval dokonce i tvářičky a užili jsme si spoustu zábavy na jednotlivých stanovištích na školním hřišti. Akce měla velký úspěch a jak se můžete podívat v krátké fotodokumentaci, náramně jsme se celý týden bavili 😊. 

Marcela Hurychová, vedoucí školní družiny

IMG 20221007 WA0065IMG 20221005 192301IMG 20221006 WA0025