Republikové finále v minikopané - červen 13.6. - 14.6. 2023, Kroměříž.

Jestli sledujete naše webové stránky, tak jistě víte, že žáci z 8. a 9. tříd v loňském ročníku v minikopané dosáhli velkého úspěchu a v republikovém finále získali krásné třetí místo.

V tomto roce jsme se s chlapci pokusili navázat na tento úspěch. Postupně jsme prošli všemi kvalifikacemi, kde jsme se umístili vždy na 1. místě, což nám zajistilo postup mezi nejlepších šest družstev v republice. Na republikovém finále jsme ve skupině se všemi odehráli vyrovnaná utkání (všechna družstva získala stejný počet bodů), tudíž o postupu rozhodovalo

 skóre. Nás od boje o medaile dělila pouze jediná branka. Další utkání jsme s převahou vyhráli, ale to již stačilo „pouze“ na celkové páté místo. I to je obrovský úspěch a klukům moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

minikopaná.jpg

První řada zleva: Matyáš Kadlec,Dominik Hrubý, Michaele Centoducati, Adam Brůna, David Lášek,

druhá řada zleva: Matěj Potočár, Jonáš Mencl, Filip Hradecký, Jan Zych, Tomáš Vejvoda, Daniel Břeň, Tobiáš Kamarád.

Nesmím zapomenout na poděkování rodičům hráčů a Tomášovi Bohatcovi, kteří s námi prožívali všechny zápasy a podíleli se na zajištění dopravy. Moc děkujeme!

Poděkování patří také všem učitelům, kteří uvolnili žáky z výuky a nové paní ředitelce za poskytnutou podporu před a v průběhu soutěže.

Všem ještě jednou díky!

Iveta Teřlová