Další zlatá medaile pro naši školu - tentokrát v nohejbale

Již tradičně na přelomu dubna a května se naše družstva zúčastnila nohejbalového turnaje trojic, který se konal v prostorách ZŠ Weberova. Velké naděje byly letos vkládány do chlapců z 8. a 9. tříd. Zatímco kluci ze 6. tříd jeli na zkušenou, zaskakovali za zraněné sedmáky a zkušenější šesťáky.


Družstvo starších žáků splnilo očekávání a umístilo se na prvním místě. Celým turnajem prošlo bez jediné porážky a se ztrátou pouze jednoho setu. Tímto výkonem si zajistili postup do krajského kola, které by se mělo konat do konce školního roku. Gratulujeme!


Mladší chlapci po úvodním rozpačitém výkonu se každou hrou zlepšovali, ale starší a biologicky vyspělejší soupeři byli nad jejich síly. Umístění na pátém místě odpovídalo jejich současné výkonnosti. Kluci byli nejprve zklamaní, ale nakonec
jsme se shodli, že si soutěž užili a získali cenné zkušenosti, které mohou a určitě zúročí v dalších letech. Na závěr bych chtěla poděkovat všem za reprezentaci školy, učitelům za uvolnění žáků z vyučování a v neposlední řadě rodičům za jejich podporu.

Iveta Teřlová

foto1foto2