Další sportovní úspěchy našich žáků ve fotbale a minikopané

Žáci 1. stupně získali v dubnu prvenství v okresním kole fotbalového McDonald´s Cupu v Radotíně. Ve středu 3.5. se pak zúčastnili dalšího kola ve sportovním komplexu Pražačka. Naši reprezentanti se pod vedením T. Bohatce rvali jako lvi a do zápasů dali vše. I přesto to na další postup nestačilo a ZŠ Vladislava Vančury skončila na prvním nepostupovém místě ve skupině. Konkurence byla příliš velká. Chlapci i dívka z naší školy si ale celý den náramně užili a to je při sportování to hlavní – NENÍ DŮLEŽITÉ VYHRÁT, ALE ZÚČASTNIT SE!  Fotky zde.
 
Žákům 8. a 9. tříd se podařilo zopakovat úspěch z roku 2022 a i v tomto roce se probojovali do republikového finále ZŠ v minikopané (mezi nejlepších pět týmů plus družstvo pořádajícího). Soutěž proběhne v termínu od 13.6. do 14.6. 2023 v Kroměříži. Gratulujeme a držíme palce!
 
Barbora Kudrnová a Iveta Teřlová