ZÁKLADNÍ ŠKOLA VLADISLAVA VANČURY PRAHA ZBRASLAV

Provoz 2. stupně (6.-9. ročníků od 8. 6. 2020)

Vážení zákonní zástupci, milí žáci,

rádi bychom Vás informovali o provozu 2. stupně naší školy od 8. 6. 2020.

V týdnech 8. - 12. června a 15. - 19. června budou probíhat v budově Hauptova pro žáky 6. - 9. ročníků konzultační hodiny s pedagogy. Jejich termíny jsou zobrazeny v tabulce níže. Na konzultační hodiny je zapotřebí se jednotlivým pedagogům nahlásit emailem a vyčkat na potvrzení, případně upřesnění času. Emaily jednotlivých pedagogů jsou vždy ve tvaru Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Konzultační hodiny jsou určeny žákům, kteří potřebují vysvětlit již probranou látku, zkonzultovat navržené hodnocení (viz elektronické žákovské knížky a zadané hodnocení pro 3. čtvrtletí školního roku) a jiné záležitosti související s výukou. 

Zároveň budou v termínu od 8. do 25. června probíhat třídnické hodiny v rozsahu minimálně 1 setkání týdně. O jejich termínech vás budou informovat vaše třídní učitelky. Třídnické hodiny budou respektovat platná hygienická omezení (maximální počet žáků...). 

Upozorňujeme zákonné zástupce, že při prvním vstupu do budovy je zapotřebí předložit podepsané čestné prohlášení Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění a seznámení se s vymezením osob s rizikovými faktory. Při vstupu do školy má žák nasazenou roušku, náhradní má uloženou v igelitovém sáčku (ukazuje při vstupu). S sebou přináší přezůvky v igelitové tašce, do které si ukládá svou obuv (není možné využívat šatní skříňky). Do školy bude umožněn vstup pouze žákům bez projevů virového onemocnění. Účast žáků na jednotlivých aktivitách je dobrovolná.

 

Konzultace
Pondělí 8:30 - 11:30 12:00 - 15:00
Jméno pedagoga Lisá Petrtýlová
Jméno pedagoga Herout Šichová
Jméno pedagoga Bolková Chovancová
Jméno pedagoga Šťástková Kousek
Jméno pedagoga Talpová  x
Jméno pedagoga Danešová Danešová
Jméno pedagoga Doležalová Doležalová
Jméno pedagoga Fischerová  x
Úterý 8:30 - 11:30 12:00 - 15:00
Jméno pedagoga Lisá Zahornadská
Jméno pedagoga Šťástková Petrtýlová
Jméno pedagoga Jeníková Švédová
Jméno pedagoga Fischerová  x
Jméno pedagoga Šichová  x
Jméno pedagoga Chovancová  x
Jméno pedagoga Pokorová Pokorová
Jméno pedagoga Kousek Kousek
Středa 8:30 - 11:30 12:00 - 15:00
Jméno pedagoga Lisá  x
Jméno pedagoga Talpová Talpová
Jméno pedagoga Brožová Brožová
Jméno pedagoga Fischerová
Jméno pedagoga Trachtová Trachtová
Jméno pedagoga Teřlová Teřlová
Jméno pedagoga Škrletová Škrletová
Jméno pedagoga Vaňatová  x
Čtvrtek 8:30 - 11:30 12:00 - 15:00
Jméno pedagoga Zahornadská Zahornadská
Jméno pedagoga Šťástková Pokorová
Jméno pedagoga Brožová Škrletová
Jméno pedagoga Doležalová  x
Jméno pedagoga Danešová  x
Jméno pedagoga Šichová  x
Jméno pedagoga Chovancová  x
Pátek 8:30 - 11:30 12:00 - 15:00
Jméno pedagoga Jeníková  x
Jméno pedagoga Trachtová  x
Jméno pedagoga Teřlová  x
Jméno pedagoga Petrtýlová x

Poznámka:
Konzultační hodiny Mgr. Pařízkové z matematiky realizuje pro žáky 8.A a 9.B Mgr. Chovancová
Konzultační hodiny Mgr. Pařízkové z fyziky realizuje pro všechny žáky Mgr. Bolková
Konzultační hodiny p. Langa realizuje pro žáky 6.D Mgr. Danešová; pro žáky 8. ročníku Mgr. Talpová 
Konzultační hodiny sl. Hoštové realizuje pro žáky 6.C Mgr. Bolková; pro žáky 7.C Mgr. Chovancová

 

 

Mgr. Renata Bolková, zástupkyně ředitele pro 2. stupeň

 

Copyright © 2010 - 2020 ZŠ Vladislava Vančury. Všechna práva vyhrazena.