ZÁKLADNÍ ŠKOLA VLADISLAVA VANČURY PRAHA ZBRASLAV

Co s sebou na výuku od 25. 5. 2020

Vážení zákonní zástupci,

na základě dotazů doplňujeme, co s sebou první den do školy.

 

Zákonný zástupce

- vyplněné čestné prohlášení Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění a seznámení se s vymezením osob s rizikovými faktory (pro zapomnětlivé budeme mít i prázdné formuláře pro vyplnění na místě, i tak prosíme, přineste si je již vyplněné, urychlí to nástup dětí do školy).

- žádné jiné čestné prohlášení není zapotřebí, jelikož nebyla uplatněna kritéria výběru a škola kapacitně pojme všechny přihlášené žáky

 

Žák/žákyně

- přezůvky, igelitovou tašku (či jiný pytlík) na uschování bot (pokud mají děti přezůvky ve skříňkách, v průběhu prvního dne bude prostor si je vyzvednout, v tom případě jim přibalte pouze pytlík / tašku

- psací potřeby

- blok / sešit / papíry na psaní

- žákovské knížky (notýsek)

 

Pomůcky na další dny si děti budou nosit dle pokynů pedagogického pracovníka své skupiny.

 

 

Copyright © 2010 - 2020 ZŠ Vladislava Vančury. Všechna práva vyhrazena.