ZÁKLADNÍ ŠKOLA VLADISLAVA VANČURY PRAHA - ZBRASLAV

Stříbrné medaile pro naše mladé sportovce

V termínu od 29. 5. do 30. 5. 2019 se žáci ze šestých tříd zúčastnili turnaje ve vybíjené. První den bojovali naši chlapci s ostatními ZŠ z Prahy 5 a Prahy 16 o co nejlepší umístění. Turnaj jsme začali výborně. Vyhráli jsme skupinu a bez jediné porážky jsme nastoupili, abychom si vybojovali postup do finále, což jsme bez problémů zvládli a našeho soupeře jsme doslova rozdrtili. Finálová utkání jsme nehráli, jak jsme si představovali. Tíha odpovědnosti si vybrala svoji daň. Kluci byli nervózní a hráli svázaně. Se soupeřem, kterého bychom bez problémů porazili, jsme uhráli v běžném čase remízu a prodlužovalo se. V prodloužení nám štěstí nepřálo a prohráli jsme o jednoho hráče. Tato prohra nás stála zlato, ale i navzdory tomu jsme měli ze stříbrné medaile radost.
Druhý den vyrazila na turnaj děvčata.  Holky úvodní utkání nehrály sebevědomě a to se odrazilo i na výsledku. První dvě utkání prohrály, což jim znemožnilo bojovat o medaile. I přesto, že všechny ostatní zápasy vyhrály, se umístily až na 5. místě.
Děkuji všem žákům za reprezentaci školy a všem rodičům i vyučujícím, že umožnili dětem se turnaje zúčastnit.
Iveta Teřlová

Copyright © 2010 - 2020 ZŠ Vladislava Vančury. Všechna práva vyhrazena.