ZÁKLADNÍ ŠKOLA VLADISLAVA VANČURY PRAHA ZBRASLAV

Zbraslavský školní pohár - výsledky

Máme za sebou již čtvrtý ročník a asi nikoliv poslední a tak je čas se ohlédnout za tím, jak celý turnaj proběhl a kdo jak hrál.

Sehrálo se celkově 46 zápasů – první, druhé, třetí a páté třídy sehrály po 10 zápasech , čtvrté třídy pak zápasů 6.
Celkově padlo  25 branek v prvních třídách,  57 branek ve druhých třídách,  52 branek ve třetích třídách, 31 branek ve čtvrtých třídách, 43 branek v pátých třídách …. Úplně celkově tedy 208 gólů !!!!  Průměr to je více jak 4,5 branky na zápas.
První třídy :
1A : 1B  - 2: 1 ( 2x Ramirez – 1x Pletka )  nejlepšími hráči vyhlášeni : Ramiez  - Pletka
1A :  1E – 0 : 1 ( 1x Pospíšil  )  nejlepšími hráči vyhlášeni : Ramirez -  Pospíšil
1B : 1C  – 0 : 0 (nikdo ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Hloupý - Latuske
1B : 1E – 2 : 1  ( 2x Pletka – 1x Munhoz) nejlepšími hráči vyhlášeni : Pleka  -  Munhoz
1A : 1D – 2 : 1 (1x Hochegger, 1x 1x Ramiez  :  1x Peřina ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Klement – Peřina
1D : 1E -  1 : 3 (Zych Marek – Košan, Munhoz, Pospíšil ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Peřina – Pospíšil
1A : 1C – 0 : 0 ( nikdo ) nejlepšími hráči vyhlášeni :Hochegger  – Hadi
1B : 1D – 3 : 0 ( 1x Pletka, 1x Jeřádková,1x Pospíšil ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Pletka – Zych Marek
1E : 1C – 5 : 1 ( 2x Pospíšil, 2x Munhoz, 1x Udržal) nejlepšími hráči vyhlášeni : Pospíšil -Latuske
1C : 1D -  1 : 1 (1x Vašíčková – 1x Šonka) nejlepšími hráči vyhlášeni : Latuske  – Šonka
Druhé třídy :
2A : 2B  - 1 : 2 ( 1x Valenta – 1x Kotek, 1x Kliment )  nejlepšími hráči vyhlášeni : Valenta - Kotek
2A :  2E – 0 : 5  ( 4x Žižka, 1x Petříček  )  nejlepšími hráči vyhlášeni : Pavlicová -  Žižka
2B : 2C  – 0 : 8 ( 3x Kadlec, 2x Potočár, 2x Strohner,1x Šunkevič  ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Marek - Kadlec
2B : 2E – 2 : 7  ( 2x Doubková – 4x Žižka, 2x Horák, 1x Jamborová ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Doubková - Žižka
2A : 2D – 0 : 2 (1x Vrána, 1x Vurm ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Marc - Šípková
2D : 2E -  1 : 3 (1x Vrána – 1x Jamborová,x Slánský, 1x Žižka ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Vodvářka - Roreitnerová
2A : 2C – 0 : 6 ( 3x Potočár,1x Kadlec,1x Šunkevič, 1x Strohner ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Valenta - Potočár
2B : 2D – 0 : 2( 1xVodvářka,1x Vrána ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Doubková- Vrána
2E : 2C –  3 : 8 ( 2x Žižka, 1x Horák – 4x Kadlec, 2x Potočár, 1x Strohner, 1x Ctibor ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Žižka - Kadlec
2C : 2D -  6 : 1 ( 2x Kadlec,2x Potočár, 1x Fapšo, 1x Strohner – 1x Vrána ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Potočár - Vurm
Třetí třídy :
3A : 3B  - 4 : 1 ( 3x Vlk,1x Novák – 1x Kousek )  nejlepšími hráči vyhlášeni : Vlk - Kousek
3A :  3E – 1 : 8 ( 1x Novák - 3x Latuske, 3x Kamarád, 1x Lihostajeva, 1x Štěchová  )  nejlepšími hráči vyhlášeni : Vlk -  Kamarád
3B : 3C  – 0 : 6 (3x Friedrich,1x Joch, 1x Rudolf,1x Střílek  ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Pešková - Friedrich
3B : 3E – 0 : 7  ( 4x Latuske , 1x Kamarád, 1x Adam, 1x Štěchová ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Rybicka - Kamarád
3A : 3D – 1 : 3 (1x Vlk - 3x Rytiř ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Vlk – Rytíř
3D : 3E -  1 : 2 (1x Treybal - Lihostajeva ) nejlepšími hráči vyhlášeni :  Rytíř - Lihostajeva
3A : 3C – 0 : 0 (nikdo ) nejlepšími hráči vyhlášeni :Dvorský  - Friedrich
3B : 3D – 1 : 7 ( 1x Kousek - 3x Rytíř, 3x Treybal, 1x Rubeš ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Kousek - Treybal
3C : 3E – 1 : 5 ( 1x Rudolf - 3x Latuske, 2x Kamarád ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Rudolf - Latuske
3C : 3D -  2: 2 (2x Fiedrich : 1x Rytíř, 1x Vodičková ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Friedrich - Švandelík
Čtvrté třídy :
4A : 4B  - 5 : 0 ( 4x Hegar, 1x Špinková) nejlepšími hráči vyhlášeni : Hegar – Dolejš
4C : 4D -  3 : 1 ( 2x Lášek,1x Bobysudová - Žižka ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Bobysudová - Žižka
4B : 4D – 1 : 2 (1x Nový - 1x Žižka, 1x Šafanda ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Nový - Žižka
4A : 4D – 4 : 3 ( 3x Petráš, 1x Hegar - 1x Žižka,1xŠafanda,1x Štefko  ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Hegar - Hniličková
4C : 4B – 10 : 1 (4x Lášek, 4x Novotmý, 1x Bohatec, 1x Bolardt ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Bobysudová - Dolejš
4A : 4C – 0 : 1 (1x Novotný ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Hegar – Bolardt
Páté třídy :
5A : 5C  - 1 : 0 ( 1x Hrubý )  nejlepšími hráči vyhlášeni : Hrubý - Mencl
5F :  5D  – 0 : 4 ( 1x Vejvoda, 1x Kunst, 1x Kuba, 1x Sýkora  )  nejlepšími hráči vyhlášeni : Los - Vejvoda
5D : 5E  – 0 : 2 ( 2x Potočár  ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Vejvoda - Potočár
5A : F – 5 : 2  ( 2x Břeň, 1x Vejvoda, 1x Odrráček, 1x Bartek ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Břeň  - Los
5C : 5D – 2 : 1 (1x Jeřábková,1x Šefčík – 1x Kuba  ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Jeřábková - Vejvoda
5E : 5F -  5 : 1 (2x Potočár, 2x Hradecký. 1x Dalekorej – 1x Zahrádka) nejlepšími hráči vyhlášeni : Potočár - Kaminiecká
5A : 5D – 2 : 2 ( 2x Hrubý – 1x Vejvoda,1x Koukal  ) nejlepšími hráči vyhlášeni :Hrubý - Kunst
5C : 5E – 0: 3 ( 2x Potočár, 1x Hradecký ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Mencl - Potočár
5C : 5F – 8 : 0 ( 2x Mencl, 2x Čermák, 2x Zych, 1x Jirotka, 1x Jeřábková ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Mencl - Buršová
5A : 5E -  0 : 4 ( 2x Potočár, 2x Brůna ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Břeň - Potočár
………………………………….
Celkové pořadí první třídy :
1 místo  1 E – 9 bodů – skóre 10 : 4 – střelci 4x Pospíšil, 4x Munhoz, 1x Udržal,1x Košan – nejlepší hráč  - Pospíšil Martin
2 místo  1A – 7 bodů – skóre 4 : 3  - střelci 4x Ramirez, 1x Hocheger – nejlepší hráč Ramirez Sebastian Robles
3 místo  1B – 7 bodů – skóre 6 : 3 – střelci – 4x Pletka, 1x Jeřábková, 1x Pospíšil  – nejlepší hráč Pletka František
4 místo 1C – 3 body – skóre  2 : 6 – střelci 1x Vašíčková, 1x Had – nejlepší hráč Latuske Vanessa
5 místo 1D – 1 bod – skóre 3 : 9  – střelci  1x Šonka, 1x Peřina, 1x Zych Marek – nejlepší hráč Peřina M.
Celkové pořadí druhé třídy :
1 místo  2C – 12 bodů – skóre 28 : 4 – střelci 10x Kadlec,9x Potočár, 5x Strohner,2x Šunkevič,1x Ctibor, 1x Fapšo  – nejlepší hráč  - Kadlec Jan
2 místo  2E – 9 bodů – skóre 18 :11  - střelci 11 x Žižka, 3x Horák, 2x Jamborová, 1x Petříček, 1x Slánský – nejlepší hráč Žižka Alex Michael
3 místo  2D – 6 bodů – skóre 6 : 9 – střelci – 3x Vrána, 1x Vurm, 1x Vodvářka – nejlepší hráč Vrána Mikuláš
4 místo 2B –  3 body – skóre  4 : 18 – střelci 2x Doubková,1x Kliment, 1x Kotek  – nejlepší hráč Doubková Eliška
5 místo 2A – 0 bodů – skóre 1 : 15  – střelci 1x Valenta – nejlepší hráč Valenta Vojtěch
Celkové pořadí třetí třídy :
1 místo  3E – 12 bodů – skóre 22 : 3 – střelci 10x Latuske, 6x Kamarád, 3x Lihostajeva,1x Adam,1x Štěchová – nejlepší hráč  - Kamarád Tobiáš
2 místo  3D – 7 bodů – skóre 13 : 6  - střelci 6x Rytíř, 3x Treybal, 1x Vodička,1x Rubeš – nejlepší hráč Rytíř Oliver
3 místo  3C – 5 bodů – skóre 9 : 7 – střelci – 5x Friedrich, 2x Rudolf, 1x Joch, 1x Střílek  – nejlepší hráč Friedrich Sebastian
4 místo 3A –  3 body – skóre  6 : 12 – střelci 4x Vlk, 2x Novák  – nejlepší hráč Vlk Edie
5 místo 3B – 0 bodů – skóre 2 : 24  – střelci 2x Kousek – nejlepší hráč Kousek
Celkové pořadí čtvrté třídy
1 místo  4C – 9 bodů – skóre 14 : 2  – střelci 6x Lášek ,5x Novotný, 1x Bobysudová, 1x Bohatec, 1x Bolartd – nejlepší hráč Bobysudová Nela
2 místo  4A – 6 bodů – skóre 9 : 4  - střelci 5x Hegar, 3x Petráš, 1x Špinková – nejlepší hráč Hegar Tomáš
3 místo  4D – 3 body – skóre 6: 7 – střelci 3x Žižka, 2x Šafanda, Štefko – nejlepší hráč Žižka Denis
4 místo  4B – 0 bodů – skóre 2: 17 – střelci  - 2x Nový – nejlepší hráč Dolejš Filip
Celkové pořadí páté třídy :
1 místo 5E – 12  bodů – skóre 14 : 2 – střelci 8x Potočár, 3x Hradecký, 2x Brůna, 1x Dalekorej – nejlepší hráč Potočár Matěj
2 místo  5A – 7  bodů – skóre 8 : 8  – střelci  3x Břeň, 2x Hrubý,1x Ondráček,1x Vejvoda,1x Bartek – nejlepší hráč  Břeň Daniel
3 místo 5C – 6 bodů – skóre 11 : 5 – střelci 2x Mencl, 2x Čermák, 2x Jeřábková, 2x Zych, 1x Ševčík, 1x Jirotka nejlepší hráč Mencl Jonáš
4 místo 5D – 4 body – skóre 7 : 6 – střelci 2x Vejvoda, 2x Kuba, 1x Kunst, 1x Sýkora, 1x Koukal  – nejlepší hráč Vejvoda Tomáš
5 místo 5F – 0 bodů – skóre 3 : 22 – střelci 2x Zahrádka, 1x Los  – nejlepší hráč Los Dominik
……………………….
Kategorie nejlepší střelec prvních tříd :
1 místo Pospíšil Martin – 4 branky (1E )
2 - 3 místo Munhoz   ( 1E ) a František Pletka ( 1B)
Kategorie nejlepší střelec druhých tříd :
1 místo Žižka – 11 branek (2E )
2 místo Kadlec – 10 branek   ( 2C )
3 místo Potočár -  9  branek ( 2C )
Kategorie nejlepší střelec třetích tříd :
1 místo Latuske ( 3E ) 10 branek
2-3  místo Kamarád ( 3E ) + Rytíř  ( 2D)  6 branek
Kategorie nejlepší střelec čtvrtých tříd :
1 místo Lášek ( 4C ) 6 branek
2-3 místo  Tomáš Hegar ( 4A ) a Michal Novotný ( 4C ) 5 branek
Kategorie nejlepší střelec čtvrtých tříd :
1 místo Potočár ( 5E ) 8 branek
2 – 3  místo  Břeň ( 5A) + Hradecký  (5E ) 3 branky
Další fotky a videa budou doplněna přes web SK Zbraslav

Copyright © 2010 - 2019 ZŠ Vladislava Vančury. Všechna práva vyhrazena.

renponzivní vzhled optimalizován pro Samsung Internet Browser