Základní škola Vladislava Vančury

Oznámení školy

Mapa školní jídelny

Milí žáci, milí rodiče,
naše městská část má mezi svými institucemi také Školní jídelnu - příspěvkovou organizaci. Jejím cílem je, aby se v ní jedlo příjemně, zdravě a aby jídlo chutnalo. Každý má sice jiné chutě – co jednomu chutná, jinému chutnat nemusí – jídelna se ale snaží skládat jídelníček tak, aby si každý mohl vybrat a zároveň jedl všechno, co jeho tělo potřebuje.

Zda se jí to daří a co by případně měla změnit, nám můžete říct Vy, kteří jste do chodu školní jídelny zapojení - dětsští strávníci a jejich rodiče. Proto jsme si nechali od společnosti Scio připravit dotazník, který Vám předkládáme, a prosíme o jeho vyplnění. Důležité jsou pro nás i třeba nepříjemné připomínky, nad kterými se tak můžeme zamyslet.

Anonymita: Šetření je připraveno tak, abyste mohli své názory vyjádřit bez obav ze zneužití. Dotazník je anonymní.

Vyplnění dotazníku: Šetření probíhá elektronickou formou, na adrese: https://www.mapaskoly.cz/ Do dotazníku se přihlásíte heslem, které jste dostali od paní učitelky/pana učitele. Dotazníky vyplňte nejpozději do 3. 3. 2019. Za každého žáka ve škole vyplňte vždy jen jeden dotazník – buď jej vyplní přímo sám žák, nebo Vy za něj jako rodič.

Výsledky zveřejníme a budeme Vás o nich informovat. 

V případě dotazů je Vám Scio k dispozici na kontaktech: 234 705 055 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Děkujeme za Vaše názory i pomoc.

Za městskou část Praha-Zbraslav Vám přejeme hladký průběh šetření.

Mgr. Zuzana Wildová

Kategorie: