Základní škola Vladislava Vančury

Oznámení školy

Naši mladí basketbalisté a basketbalistky sbírali medaile v obvodním kole Sportovní ligy základních škol o Pohár ministryně školství.

V průběhu ledna uspořádal Dům dětí a mládeže Praha 5 obvodní kolo v basketbalu zařazené do soutěže Sportovní liga základních škol o Pohár ministryně školství. Turnaj se konal ve Sportovní hale Radotín. Naši chlapci a děvčata soutěžili v kategoriích starší a mladší žáci a mladší žákyně. Sešla se zde družstva ze základních škol Prahy 16 a Prahy 5. Naše týmy bojovaly s nasazením a vedly si velmi dobře. Všechna tři družstva postoupila do krajského kola a mladší žákyně vybojovaly nejen zlatou medaili, ale i pohár za celkové první místo. Starší žáci se umístili na 2. místě a mladší žáci obsadili 3. místo. 

basket

Všem chlapcům a dívkám děkujeme za reprezentaci školy!

Iveta Teřlová

Kategorie: