skola@zs-zbraslav.cz

školní družina           +420 257 920 885

Volby do Školské rady

Vážení rodiče,
volby do ŠR za zástupce rodičů se konají ve dnech 23. 10. a 24. 10. 2018 vždy od 8:00 hod. do 20:00 hod. v recepci budovy školy Nad Parkem.
Seznam přihlášených kandidátů (včetně povolání a motivace) je zveřejněn na webových stránkách školy zs-zbraslav.cz a také ve vývěsních vitrínách obou budov školy.
Hlasovací lístek obdržíte v den voleb na recepci školy v budově Nad Parkem.

vedení školy

Průzkum vzdělávacích kapacit

Vážení spoluobčané,
dovolujeme si Vás požádat o vyjádření Vašeho názoru na oblast vzdělávání na území správního obvodu Prahy 16.
Věnujte prosím několik málo minut vyplnění jednoduchého dotazníku, který poslouží pro získání lepšího přehledu o některých základních aspektech vzdělávání a volnočasových aktivit.

Dotazník je anonymní a lze jej vyplnit do 20. října 2018 pod tímto odkazem: https://1url.cz/sMu8k

Děkujeme za spolupráci.

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Vážení rodiče,

po dohodě se zřizovatelem jsem se rozhodl vyhlásit nové volby do ŠR .

Za zástupce rodičů je třeba v měsíci říjnu zvolit dva nové zástupce z vašich řad. Případní zájemci o práci ve školské radě se mohou přihlásit v době od 14. září do 15. října 2018 na webových stránkách školy, kde je vyvěšen formulář přihlášky.

Přihláška k vyplnění pro rodiče ZDE

Volební řád k přečení ZDE

dne 14. 9. 2018

S poděkováním vedení školy

Vážení kolegové  a kolegyně, z řad pedagogických pracovníků je třeba zvolit dva zástupce do nové školské rady. Přihlásit se můžete v době od 18. září do 17. října 2018 na webových stránkách školy, kde je vyvěšen formulář přihlášky.

Přihláška k vyplnění pro učitele ZDE

Volební řád k přečení ZDE

dne 18. září

S poděkováním vedení školy

Bezlepkové obědy

Vážení rodiče,
od 1. 10. tedy bude možné objednat si bezlepkové obědy.
Bezlepková strava není bezstopová, je možné, že se při přípravě dostane do kontaktu s lepkem kvůli prostoru přípravy. Jídlo samotné ale lepek neobsahuje. Prosím, dejte mi vědět, zda se rozhodnete obědy odebírat, abych mohla hlídat seznam strávníků.
Obědy dodává Jídelna ÚJP. Vždy je jedna bezlepková varianta.
Jídelní lístek je zveřejněn vždy 1 týden dopředu na http://www.ujpjidelna.cz/?lang=cs.

Obědy se platí na jeden měsíc dopředu na účet 210833/5500, a to počet dní krát 50 Kč.

Na konci měsíce dostanete od jídelny vyúčtování skutečně odebraných obědů a nevyčerpaná částka Vám bude vrácena nebo převedena do dalšího měsíce.
Stejné vyúčtování dostane městská část a doplatí zbytek ceny oběda.
Obědy budou dovezeny do školy a školky v čase domluveném se školní jídelnou.
V budově Nad Parkem budou krabičky s obědy na recepci - děti si je vyzvednou, donesou do jídelny, kde jim s rozbalením a přichystáním pomohou.
V budově U Lékárny si obědy vyzvednou v kanceláři paní ředitelky Sellákové (přímo v jídelně), postup bude stejný.
Doufám, že bude dětem chutnat a že rychle vychytáme všechny technické záležitosti, aby bylo bezlepkové stravování pohodlné.
V případě jakýchkoliv dotazů se na mě neváhejte obrátit zde nebo na tel. 607 248 082.

Začátek školního roku 2018/2019

Vážení rodiče,

aktualizace školních webových stránek (sekce pro rodiče) pro školní rok 2018 / 2019 bude od 27.08. 2018.

V pondělí 3. září je zahájen školní rok 2018 / 2019 v budově Nad Parkem v 8:00 hod. před školou. V budově Hauptova půjdou děti do svých tříd.

V tento den budou všechny děti ve škole do 8:45 hod.

Rozvrhy hodin jednotlivých tříd budou zveřejněny během první poloviny záři na webových stránkách.

Školní kroužky, které jsou organizovány třídními učiteli budou zahájeny od října 2018.

Děti 4. září dostanou rozvrhy hodin od svých třídních učitelů.