Oznámení školy

Dva tituty mistryně světa pro žákyně deváté a páté třídy

Ve dnech 15. – 19.10.2018 se v holandském městě Leiden konalo Mistrovství světa ve sportovním aerobiku a fitness týmech, kterého se zúčastnila žákyně devátého ročníku – Petra Křečková. Šampionátu se zúčastnilo přes 800 závodníků z celého světa. Nejpočetnější výpravou byla Česká republika, Rusko a Austrálie. Mezi reprezentanty z České republiky bylo také 20 závodnic z chuchelského klubu AEROBIC TEAM Praha, které se nominovaly hned v šesti kategoriích – kadet ženy, junior ženy, junior duo, ARMY (kadet fitness tým aerobic grande), QUEEN (kadet tým aerobic performance) a PIRÁTKY (junior tým aerobic performance s Petrou Křečkovou).
Juniorský tým Pirátek závod Aerobic Performance absolutně ovládl. Od prvních kol porážely celé startovní pole a ve finále se na vlně monumentální hudby z filmu Piráti z Karibiku děvčata vyvezla až na vrchol nejvyšší a titul mistryň světa byl doma.
Ze srdce blahopřejeme k úžasnému úspěchu a přejeme mnoho dalších sportovních titulů, zážitků a splněných snů.
Zdroj: Petra Křečková (Mgr. Veronika Buriš)

Již ze zmíněného MS v aerobicu nám další titul Mistrů světa přivezla naše studentka Nicol Mia Krákorová z 5.E V kategorii kadet fitness grande 11-13 let se sestavou Army ohromují celou sezonu .Nutno podotknout že tým Army a Pirátky letos získali také titul Mistrů Evropy,České republiky a nyní  i titul Mistrů světa.Jsme na naše děvčate neskutečně pyšní.

Kategorie: