Oznámení školy

Bezlepkové obědy

Vážení rodiče,
od 1. 10. tedy bude možné objednat si bezlepkové obědy.
Bezlepková strava není bezstopová, je možné, že se při přípravě dostane do kontaktu s lepkem kvůli prostoru přípravy. Jídlo samotné ale lepek neobsahuje. Prosím, dejte mi vědět, zda se rozhodnete obědy odebírat, abych mohla hlídat seznam strávníků.
Obědy dodává Jídelna ÚJP. Vždy je jedna bezlepková varianta.
Jídelní lístek je zveřejněn vždy 1 týden dopředu na http://www.ujpjidelna.cz/?lang=cs.

Obědy se platí na jeden měsíc dopředu na účet 210833/5500, a to počet dní krát 50 Kč.

Na konci měsíce dostanete od jídelny vyúčtování skutečně odebraných obědů a nevyčerpaná částka Vám bude vrácena nebo převedena do dalšího měsíce.
Stejné vyúčtování dostane městská část a doplatí zbytek ceny oběda.
Obědy budou dovezeny do školy a školky v čase domluveném se školní jídelnou.
V budově Nad Parkem budou krabičky s obědy na recepci - děti si je vyzvednou, donesou do jídelny, kde jim s rozbalením a přichystáním pomohou.
V budově U Lékárny si obědy vyzvednou v kanceláři paní ředitelky Sellákové (přímo v jídelně), postup bude stejný.
Doufám, že bude dětem chutnat a že rychle vychytáme všechny technické záležitosti, aby bylo bezlepkové stravování pohodlné.
V případě jakýchkoliv dotazů se na mě neváhejte obrátit zde nebo na tel. 607 248 082.
Kategorie: