Oznámení školy

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Vážení rodiče,

po dohodě se zřizovatelem jsem se rozhodl vyhlásit nové volby do ŠR .

Za zástupce rodičů je třeba v měsíci říjnu zvolit dva nové zástupce z vašich řad. Případní zájemci o práci ve školské radě se mohou přihlásit v době od 14. září do 15. října 2018 na webových stránkách školy, kde je vyvěšen formulář přihlášky.

Přihláška k vyplnění pro rodiče ZDE

Volební řád k přečení ZDE      

dne 14. 9. 2018                                       

S poděkováním vedení školy

 

 

Vážení kolegové  a kolegyně, z řad pedagogických pracovníků je třeba zvolit dva zástupce do nové školské rady. Přihlásit se můžete v době od 18. září do 17. října 2018 na webových stránkách školy, kde je vyvěšen formulář přihlášky.

Přihláška k vyplnění pro učitele ZDE

Volební řád k přečení ZDE    

dne 18. září

S poděkováním vedení školy

 

Kategorie: