Oznámení školy

Zbraslavský školní pohár (3. ročník) - výsledky

Máme za sebou již druhý ročník a asi nikoliv poslední a tak je čas se ohlédnout za tím, jak celý turnaj proběhl a kdo jak hrál.

První třídy :

1A : 1B  - 3: 2 ( 2x Hampl, 1x Dvořák – 2x Doubková )  nejlepšími hráči vyhlášeni : Hampl  - Doubková

1A :  1E – 0 : 3 ( 2x Žižka, 1x Petříček  )  nejlepšími hráči vyhlášeni : Dvořák -  Žižka

1B : 1C  – 0 : 4 ( 2x Kadlec, 1x Ouředník, 1x Krampera ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Doubková - Ouředník

1B : 1E – 0 : 6  ( 6x Žižka) nejlepšími hráči vyhlášeni : Doubková  -  Žižka

1A : 1D – 1 : 1 (1x Valenta  :  1x Šípková ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Valenta – Šípková

1D : 1E -  2 : 4 (Vurm, Šípková : 4x Žižka ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Šípková – Žižka

1A : 1C – 1 : 4 ( 1x Valenta : 3x Kadlec, 1x Potočár ) nejlepšími hráči vyhlášeni :Valenta  – Kadlec

1B : 1D – 1 : 4 ( 1x Hocheger – 2x Staníček, 2x Vurm ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Hocheger - Vurm

1E : 1C – 2 : 3 ( 2x Žižka : 2x Kadlec, 1x Zajíčková ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Žižka - Kadlec

1C : 1D -  8 : 1 ( 2x Potočár, 2x Šunkevič, 2x Kadlec ,1x Zajíčková, 1x Strohner : 1x Vurm ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Zajíčková – Šípková

Druhé třídy :

2A : 2B  - 1 : 6 ( 1x Richter V. – 4x Rychlý, 2x Kousek )  nejlepšími hráči vyhlášeni : Richter - Rychlý

2A :  2E – 0 : 10 ( 5x Latuske, 3x Kamarád, 2x Lihostajeva  )  nejlepšími hráči vyhlášeni : Richter -  Kamarád

2B : 2C  – 1 : 6 ( 1x Rychlý – 3x Magyar,1x Joch, 1x Friedrich,1x Střílek  ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Koudelka - Rudolf

2B : 2E – 0 : 7  ( 4x Latuske , 3x Kamarád ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Štěpánková - Kamarád

2A : 2D – 0 : 7 (4x Rytiř, 2x Rubeš, 1x Malý ) nejlepšími hráči vyhlášeni : V. Richter – Rytíř

2D : 2E -  0 : 4 (3x Latuske, 1x Adam ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Švandelík - Latuske

2A : 2C – 0 : 7 ( 4x Friedrich, 2x Joch, 1x Magyar ) nejlepšími hráči vyhlášeni :Dvorský - Magyar

2B : 2D – 0 : 2( 2x Rytíř ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Rychlý - Rytíř

2E : 2C – 2 : 0 ( 1x Lihotajeva, 1x Latuske ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Latuske - Fiedrich

2C : 2D -  4 : 1 ( 2x Magyar, 2x Fiedrich : 1x Rytíř ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Magyar - Rytíř

 

Třetí třídy :

3A : 3B  - 4 : 0 ( 2x Hons, 1x Petráš , 1x Hegar) nejlepšími hráči vyhlášeni : Petráš – Dolejš

3C : 3D -  1 : 0 ( 1x Lášek ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Bolardt  - Černoch

3B : 3D – 1 : 5 (1x Nový - 2x Žižka, 2x Štefko , 1x Šafanda ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Peške - Žižka

3A : 3C – 2 : 2 ( 1x Hegar, 1x Kováč – 1x Bohatec, 1x Novotný ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Hegar – Bolardt

3A : 3D – 2 : 2 ( 2x Hegar - 2x Žižka  ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Hegar - Žižka

3C : 3B – 10 : 0 (6x Lášek, 2x Bohatec, 2x Bolardt ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Bolardt – Ouředník

Čtvrté třídy :

4E : 4A – 0 : 5 (2x Břeň , 2x Čihák, 1x Hrubý  ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Potočár - Břeň

4A : 4D – 3 : 1 ( 2x Břeň, 1x Čihák  - 1x Vejvoda) nejlepšími hráči vyhlášeni : Hrubý - Vejvoda

4E : 4D – 2 : 1 ( 1x Brůna,1x Žufníček  -  1x Kunst ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Potočár - Koukal

4F : 4C – 0 : 9 ( 4x Kadlec, 2x Čermák, 2x Ševčík, 1x Caková ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Šafanda - Kadlec

4F: 4B – 2 : 7  ( 1x Vybíral, 1x Los -  5x Ondráček, 1x Zych, 1x Buršová  ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Los - Ondráček

4C : 4B –  5 : 0 (2x Jeřábková, 2x Kadlec, 1x Čermák ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Kadlec - Zych

4F – 4D – 2 : 3 ( 1x Vybíral ,1x Los – 1x Vejvoda, 1x Kuba,1x Kunst ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Los - Vejvoda

4B – 4E – 0 : 8 ( 3x Potočár,3x Brůna, 2x Hradecký ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Zych – Potočár

4A – 4C -  0 : 0 – 4 A pak zvítězila na penalty 2 : 0 !!!! nejlepšími hráči vyhlášeni Hrubý - Čermák

Páté třídy :

5A: 5C – 4 : 1 ( 3x Jurkevič – 1x Vocásek ) nejlepšími hráči vyhlášeni :Jurkevič -  Vocásek

5A : 5B  – 5 : 2 ( 5x Jurkevič – 2x Kuchař ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Jurkevič - Kuchař

5B : 5C – 5 : 0 ( 3x Sina, 2x Štros) nejlepšími hráči vyhlášeni : Sina - Bryan

5A : 5D – 1 : 1  (1x Jurkevič – 1x Pampana ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Jurkevič – Pampana

5C : 5D – 0 : 4  (3x Patočka, 1x Pampana ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Vocásek -  Mixová

5B : 5D – 0 : 6  (4x Patočka, 2x Pampana ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Jindřich - Bartoš

………………………………….

Celkové pořadí první třídy :

1 místo  1 C – 12 bodů – skóre 19 : 4 – střelci 9x Kadlec, 3x Potočár, 2x Zajíčková,2x Šunkevič, 1x Ouředník,1x Krampera, 1x Strohner – nejlepší hráč  - Kadlec

2 místo  1E – 9 bodů – skóre 15 : 5  - střelci 14x Žižka, 1x Petříček – nejlepší hráč Žižka

3 místo  1A – 4 body – skóre 5 : 9 – střelci – 2x Hampl , 2x Valenta, 1x Dvořák – nejlepší hráč Valenta

4 místo 1D – 4 body – skóre  8 : 14 – střelci 4x Vurm, 3x Staníček, 1x Šípková – nejlepší hráč Šípková

5 místo 1B – 0 bodů – skóre 2 : 17  – střelci  2x Doubková ,1x Hocheger – nejlepší hráč Doubková

Celkové pořadí druhé třídy :

1 místo  2E – 12 bodů – skóre 23 : 0 – střelci 13x Latuske, 6x Kamarád, 3x Lihostajeva,1x Adam – nejlepší hráč  - Kamarád

2 místo  2C – 9 bodů – skóre 17 : 4  - střelci 7x Friedrich,6x Magyar,3x Joch, 1x Střílek – nejlepší hráč Magyar

3 místo  2D – 6 bodů – skóre 10 : 8 – střelci – 7x Rytíř , 2x Rubeš, 1x Malý – nejlepší hráč Rytíř

4 místo 2B –  3 body – skóre  7 : 16 – střelci 5x Rychlý, 2x Kousek  – nejlepší hráč Rychlý

5 místo 2A – 0 bodů – skóre 1 : 30  – střelci 1x Vilém Richter – nejlepší hráč Vilém Richter

 

Celkové pořadí třetí třídy

1 místo  3C – 7 bodů – skóre 13 : 2  – střelci 7x Lášek ,3x Bohatec, 2x Bolardt, 1x Novotný – nejlepší hráč Bolardt

2 místo  3A – 5 bodů – skóre 8 : 4  - střelci 4x Hegar, 2x Hons, 1x Petráš, 1x Kováč – nejlepší hráč Hegar

3 místo  3D – 4 body – skóre 7: 2 – střelci 4x Žižka, 2x Štefko, 1x Šafanda – nejlepší hráč Žižka

4 místo  3B – 0 bodů – skóre 1 : 19 – střelci  - 1x Nový – nejlepší hráč Dolejš

Celkové pořadí čtvrté třídy :

1 místo  4A – 7  bodů – skóre 8 : 1  – střelci  4x Břeň, 3x Čihák , 1x Hrubý – nejlepší hráč  Hrubý

2 místo 4C – 7 bodů – skóre 14 : 0 – střelci 6x Kadlec, 3x Čermák, 2x Ševčík, 2x Jeřábková, 1x Caková nejlepší hráč Kadlec

3 místo 4E – 6 bodů – skóre 10 : 16 – střelci 4x Brůna,3x Potočár, 2x Hradecký, 1x Žufníček – nejlepší hráč Potočár

4 místo 4B – 3 body – skóre 7 : 15 – střelci 5x Ondráček , 1x Zych, 1x Buršová  – nejlepší hráč Zych

5 místo 4D – 3 body – skóre 5 : 7 – střelci 2x Vejvoda, 2x Kunst, 1x Kuba  – nejlepší hráč Vejvoda

6 místo 4F – 0 bodů – skóre 4 : 19 – střelci 2x Vybíral, 2x Los  – nejlepší hráč Los

Celkové pořadí páté třídy :

1 místo 5D – 7 bodů – skóre 11 : 1 – střelci 7x  Patočka, 4x Pampana nejlepší hráč Pampana

2 místo 5A – 7 bodů – skóre 10 : 4 – střelci 9x  Jurkevič,1x Joch nejlepší hráč Jurkevič

3 místo 5B – 3 body – skóre 7 : 11 – střelci 3x Sina , 2x  Kuchař , 2x Štras - nejlepší hráč Sina

4 místo 5C – 0 bodů – skóre 1 : 13 – střelci 1x  Vocásek nejlepší hráč Vocásek

……………………….

Kategorie nejlepší střelec prvních tříd :

1 místo Žižka – 14 branek (1E )

2 místo Kadlec – 9 branek   ( 1C )

3 místo Vurm (1E ) 4  branky ( 1D )

Kategorie nejlepší střelec druhých tříd :

1 místo Latuske ( 2E ) 13 branek

2-3  místo Friedrich( 2C ) + Rytíř  ( 2D)  7 branek

Kategorie nejlepší střelec třetích tříd :

1 místo Lášek ( 3C ) 7 branek

2-3 místo  Tomáš Hegar ( 3A ) a Denis Žižka ( 3D ) 4 branky

Kategorie nejlepší střelec čtvrtých tříd :

1 místo Kadlec ( 4C ) 6 branek

2 – 4  místo  Ondráček (4B) , Břeň ( 4E) + Brůna  (3E ) 4 branky

Kategorie nejlepší střelec pátých tříd :

1 místo Jurkevič ( 5A ) 9 branek

2 místo Patočka ( 5D ) 7 branek

3 místo Pampana ( 5D ) 4 branky

Kategorie: