Základní škola Vladislava Vančury

Oznámení školy

Projekt Indonésie 2018

Návštěva studentů z Yogyakarty
Je pondělí 5. března a 18 studentů naší školy čeká se svými rodiči na přílet indonéských studentů z Yogyakarty. Všichni jsou netrpěliví, ale také natěšení na nové přátele.
Byla to již čtvrtá návštěva školy Budi Mulia Dua u nás ve Zbraslavi a opět to bylo čtrnáct dnů plných krásných zážitků a nových zkušeností. Hned první den nám hustě chumelilo, což si návštěvníci z exotické Indonésie velmi užívali. Navštívili jsme Kutnou Horu, Prahu jsme prochodili křížem krážem a vyrazili jsme i do Vídně, kde jsme se zdrželi dva dny. Když jsme se opět všichni sešli na letišti Václava Havla v neděli 18. března, neobešlo se loučení bez slz a smutku, který přináší loučení. Útěchou nám je vyhlídka naší návštěvy, která se uskuteční v příštím školním roce a to v březnu 2019.
Moc se těšíme a děkujeme všem za krásných čtrnáct dnů!

Kategorie: