skola@zs-zbraslav.cz

budova Hauptova      +420 257 921 262
budova Nad Parkem  +420 257 921 629
školní družina           +420 257 920 885

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Kategorie:

Vážení rodiče,

po dohodě se zřizovatelem jsem se rozhodl vyhlásit nové volby do ŠR .

Za zástupce rodičů je třeba v měsíci říjnu zvolit dva nové zástupce z vašich řad. Případní zájemci o práci ve školské radě se mohou přihlásit v době od 14. září do 15. října 2018 na webových stránkách školy, kde je vyvěšen formulář přihlášky.

Přihláška k vyplnění pro rodiče ZDE

Volební řád k přečení ZDE      

dne 14. 9. 2018                                       

S poděkováním vedení školy

 

 

Vážení kolegové  a kolegyně, z řad pedagogických pracovníků je třeba zvolit dva zástupce do nové školské rady. Přihlásit se můžete v době od 18. září do 17. října 2018 na webových stránkách školy, kde je vyvěšen formulář přihlášky.

Přihláška k vyplnění pro učitele ZDE

Volební řád k přečení ZDE    

dne 18. září

S poděkováním vedení školy

 

Začátek školního roku 2018/2019

Kategorie:

Vážení rodiče,

aktualizace školních webových stránek (sekce pro rodiče) pro školní rok 2018 / 2019 bude od 27.08. 2018.

V pondělí 3. září je zahájen školní rok 2018 / 2019 v budově Nad Parkem v 8:00 hod. před školou. V budově Hauptova půjdou děti do svých tříd.

V tento den budou všechny děti ve škole do 8:45 hod.

 

Rozvrhy hodin jednotlivých tříd budou zveřejněny během první poloviny záři na webových stránkách.

Školní kroužky, které jsou organizovány třídními učiteli budou zahájeny od října 2018.

Děti 4. září dostanou rozvrhy hodin od svých třídních učitelů.

 

Vedení školy

Zbraslavský školní pohár (3. ročník) - výsledky

Kategorie:

Máme za sebou již druhý ročník a asi nikoliv poslední a tak je čas se ohlédnout za tím, jak celý turnaj proběhl a kdo jak hrál.

První třídy :

1A : 1B  - 3: 2 ( 2x Hampl, 1x Dvořák – 2x Doubková )  nejlepšími hráči vyhlášeni : Hampl  - Doubková

1A :  1E – 0 : 3 ( 2x Žižka, 1x Petříček  )  nejlepšími hráči vyhlášeni : Dvořák -  Žižka

1B : 1C  – 0 : 4 ( 2x Kadlec, 1x Ouředník, 1x Krampera ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Doubková - Ouředník

1B : 1E – 0 : 6  ( 6x Žižka) nejlepšími hráči vyhlášeni : Doubková  -  Žižka

1A : 1D – 1 : 1 (1x Valenta  :  1x Šípková ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Valenta – Šípková

1D : 1E -  2 : 4 (Vurm, Šípková : 4x Žižka ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Šípková – Žižka

1A : 1C – 1 : 4 ( 1x Valenta : 3x Kadlec, 1x Potočár ) nejlepšími hráči vyhlášeni :Valenta  – Kadlec

1B : 1D – 1 : 4 ( 1x Hocheger – 2x Staníček, 2x Vurm ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Hocheger - Vurm

1E : 1C – 2 : 3 ( 2x Žižka : 2x Kadlec, 1x Zajíčková ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Žižka - Kadlec

1C : 1D -  8 : 1 ( 2x Potočár, 2x Šunkevič, 2x Kadlec ,1x Zajíčková, 1x Strohner : 1x Vurm ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Zajíčková – Šípková

Druhé třídy :

2A : 2B  - 1 : 6 ( 1x Richter V. – 4x Rychlý, 2x Kousek )  nejlepšími hráči vyhlášeni : Richter - Rychlý

2A :  2E – 0 : 10 ( 5x Latuske, 3x Kamarád, 2x Lihostajeva  )  nejlepšími hráči vyhlášeni : Richter -  Kamarád

2B : 2C  – 1 : 6 ( 1x Rychlý – 3x Magyar,1x Joch, 1x Friedrich,1x Střílek  ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Koudelka - Rudolf

2B : 2E – 0 : 7  ( 4x Latuske , 3x Kamarád ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Štěpánková - Kamarád

2A : 2D – 0 : 7 (4x Rytiř, 2x Rubeš, 1x Malý ) nejlepšími hráči vyhlášeni : V. Richter – Rytíř

2D : 2E -  0 : 4 (3x Latuske, 1x Adam ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Švandelík - Latuske

2A : 2C – 0 : 7 ( 4x Friedrich, 2x Joch, 1x Magyar ) nejlepšími hráči vyhlášeni :Dvorský - Magyar

2B : 2D – 0 : 2( 2x Rytíř ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Rychlý - Rytíř

2E : 2C – 2 : 0 ( 1x Lihotajeva, 1x Latuske ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Latuske - Fiedrich

2C : 2D -  4 : 1 ( 2x Magyar, 2x Fiedrich : 1x Rytíř ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Magyar - Rytíř

 

Třetí třídy :

3A : 3B  - 4 : 0 ( 2x Hons, 1x Petráš , 1x Hegar) nejlepšími hráči vyhlášeni : Petráš – Dolejš

3C : 3D -  1 : 0 ( 1x Lášek ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Bolardt  - Černoch

3B : 3D – 1 : 5 (1x Nový - 2x Žižka, 2x Štefko , 1x Šafanda ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Peške - Žižka

3A : 3C – 2 : 2 ( 1x Hegar, 1x Kováč – 1x Bohatec, 1x Novotný ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Hegar – Bolardt

3A : 3D – 2 : 2 ( 2x Hegar - 2x Žižka  ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Hegar - Žižka

3C : 3B – 10 : 0 (6x Lášek, 2x Bohatec, 2x Bolardt ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Bolardt – Ouředník

Čtvrté třídy :

4E : 4A – 0 : 5 (2x Břeň , 2x Čihák, 1x Hrubý  ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Potočár - Břeň

4A : 4D – 3 : 1 ( 2x Břeň, 1x Čihák  - 1x Vejvoda) nejlepšími hráči vyhlášeni : Hrubý - Vejvoda

4E : 4D – 2 : 1 ( 1x Brůna,1x Žufníček  -  1x Kunst ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Potočár - Koukal

4F : 4C – 0 : 9 ( 4x Kadlec, 2x Čermák, 2x Ševčík, 1x Caková ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Šafanda - Kadlec

4F: 4B – 2 : 7  ( 1x Vybíral, 1x Los -  5x Ondráček, 1x Zych, 1x Buršová  ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Los - Ondráček

4C : 4B –  5 : 0 (2x Jeřábková, 2x Kadlec, 1x Čermák ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Kadlec - Zych

4F – 4D – 2 : 3 ( 1x Vybíral ,1x Los – 1x Vejvoda, 1x Kuba,1x Kunst ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Los - Vejvoda

4B – 4E – 0 : 8 ( 3x Potočár,3x Brůna, 2x Hradecký ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Zych – Potočár

4A – 4C -  0 : 0 – 4 A pak zvítězila na penalty 2 : 0 !!!! nejlepšími hráči vyhlášeni Hrubý - Čermák

Páté třídy :

5A: 5C – 4 : 1 ( 3x Jurkevič – 1x Vocásek ) nejlepšími hráči vyhlášeni :Jurkevič -  Vocásek

5A : 5B  – 5 : 2 ( 5x Jurkevič – 2x Kuchař ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Jurkevič - Kuchař

5B : 5C – 5 : 0 ( 3x Sina, 2x Štros) nejlepšími hráči vyhlášeni : Sina - Bryan

5A : 5D – 1 : 1  (1x Jurkevič – 1x Pampana ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Jurkevič – Pampana

5C : 5D – 0 : 4  (3x Patočka, 1x Pampana ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Vocásek -  Mixová

5B : 5D – 0 : 6  (4x Patočka, 2x Pampana ) nejlepšími hráči vyhlášeni : Jindřich - Bartoš

………………………………….

Celkové pořadí první třídy :

1 místo  1 C – 12 bodů – skóre 19 : 4 – střelci 9x Kadlec, 3x Potočár, 2x Zajíčková,2x Šunkevič, 1x Ouředník,1x Krampera, 1x Strohner – nejlepší hráč  - Kadlec

2 místo  1E – 9 bodů – skóre 15 : 5  - střelci 14x Žižka, 1x Petříček – nejlepší hráč Žižka

3 místo  1A – 4 body – skóre 5 : 9 – střelci – 2x Hampl , 2x Valenta, 1x Dvořák – nejlepší hráč Valenta

4 místo 1D – 4 body – skóre  8 : 14 – střelci 4x Vurm, 3x Staníček, 1x Šípková – nejlepší hráč Šípková

5 místo 1B – 0 bodů – skóre 2 : 17  – střelci  2x Doubková ,1x Hocheger – nejlepší hráč Doubková

Celkové pořadí druhé třídy :

1 místo  2E – 12 bodů – skóre 23 : 0 – střelci 13x Latuske, 6x Kamarád, 3x Lihostajeva,1x Adam – nejlepší hráč  - Kamarád

2 místo  2C – 9 bodů – skóre 17 : 4  - střelci 7x Friedrich,6x Magyar,3x Joch, 1x Střílek – nejlepší hráč Magyar

3 místo  2D – 6 bodů – skóre 10 : 8 – střelci – 7x Rytíř , 2x Rubeš, 1x Malý – nejlepší hráč Rytíř

4 místo 2B –  3 body – skóre  7 : 16 – střelci 5x Rychlý, 2x Kousek  – nejlepší hráč Rychlý

5 místo 2A – 0 bodů – skóre 1 : 30  – střelci 1x Vilém Richter – nejlepší hráč Vilém Richter

 

Celkové pořadí třetí třídy

1 místo  3C – 7 bodů – skóre 13 : 2  – střelci 7x Lášek ,3x Bohatec, 2x Bolardt, 1x Novotný – nejlepší hráč Bolardt

2 místo  3A – 5 bodů – skóre 8 : 4  - střelci 4x Hegar, 2x Hons, 1x Petráš, 1x Kováč – nejlepší hráč Hegar

3 místo  3D – 4 body – skóre 7: 2 – střelci 4x Žižka, 2x Štefko, 1x Šafanda – nejlepší hráč Žižka

4 místo  3B – 0 bodů – skóre 1 : 19 – střelci  - 1x Nový – nejlepší hráč Dolejš

Celkové pořadí čtvrté třídy :

1 místo  4A – 7  bodů – skóre 8 : 1  – střelci  4x Břeň, 3x Čihák , 1x Hrubý – nejlepší hráč  Hrubý

2 místo 4C – 7 bodů – skóre 14 : 0 – střelci 6x Kadlec, 3x Čermák, 2x Ševčík, 2x Jeřábková, 1x Caková nejlepší hráč Kadlec

3 místo 4E – 6 bodů – skóre 10 : 16 – střelci 4x Brůna,3x Potočár, 2x Hradecký, 1x Žufníček – nejlepší hráč Potočár

4 místo 4B – 3 body – skóre 7 : 15 – střelci 5x Ondráček , 1x Zych, 1x Buršová  – nejlepší hráč Zych

5 místo 4D – 3 body – skóre 5 : 7 – střelci 2x Vejvoda, 2x Kunst, 1x Kuba  – nejlepší hráč Vejvoda

6 místo 4F – 0 bodů – skóre 4 : 19 – střelci 2x Vybíral, 2x Los  – nejlepší hráč Los

Celkové pořadí páté třídy :

1 místo 5D – 7 bodů – skóre 11 : 1 – střelci 7x  Patočka, 4x Pampana nejlepší hráč Pampana

2 místo 5A – 7 bodů – skóre 10 : 4 – střelci 9x  Jurkevič,1x Joch nejlepší hráč Jurkevič

3 místo 5B – 3 body – skóre 7 : 11 – střelci 3x Sina , 2x  Kuchař , 2x Štras - nejlepší hráč Sina

4 místo 5C – 0 bodů – skóre 1 : 13 – střelci 1x  Vocásek nejlepší hráč Vocásek

……………………….

Kategorie nejlepší střelec prvních tříd :

1 místo Žižka – 14 branek (1E )

2 místo Kadlec – 9 branek   ( 1C )

3 místo Vurm (1E ) 4  branky ( 1D )

Kategorie nejlepší střelec druhých tříd :

1 místo Latuske ( 2E ) 13 branek

2-3  místo Friedrich( 2C ) + Rytíř  ( 2D)  7 branek

Kategorie nejlepší střelec třetích tříd :

1 místo Lášek ( 3C ) 7 branek

2-3 místo  Tomáš Hegar ( 3A ) a Denis Žižka ( 3D ) 4 branky

Kategorie nejlepší střelec čtvrtých tříd :

1 místo Kadlec ( 4C ) 6 branek

2 – 4  místo  Ondráček (4B) , Břeň ( 4E) + Brůna  (3E ) 4 branky

Kategorie nejlepší střelec pátých tříd :

1 místo Jurkevič ( 5A ) 9 branek

2 místo Patočka ( 5D ) 7 branek

3 místo Pampana ( 5D ) 4 branky

Konec školního roku 2017/2018

Kategorie:

Přejeme všem dětem krásné prázdniny plné sluníčka a zážitků a rodičům pohodovou a příjemnou dovolenou!

 

Vedení školy

 

KONEC ŠKOLNÍHO ROKU 9. ROČNÍKY - ROZLOUČENÍ

Videa je možné stáhnout ZDE

GDPR

Kategorie:

Vážení rodiče,

dle nařízení Evropské unie, které vstoupí v účinnost 25. 5. 2018, jehož cílem je zvýšit úroveň ochrany osobních údajů a posílit práva občanů Evropské unie v této oblasti, budou školní fotky umístěny pod odkazem Nástěnka. Tato sekce bude přístupná pouze pro registrované uživatele a bude neveřejná.

V rámci veřejného zájmu propagace školy budeme zveřejňovat školní aktuality bez fotek dětí.

 

Vedení školy