Základní škola Vladislava Vančury od 1. září 2017/2018 zahajuje činnost školního klubu.

Základní škola Vladislava Vančury od 11. září 2017/2018 zahajuje činnost školního klubu.
Školní klub zahájí provoz 11.9.2017, sídlí v 1. patře, budovy U Lékárny, bývalé učebny 4. a 5. tříd.
Otevřen bude každý všední den, po celý školní rok, od 13:00 do 17:00.
Po celou dobu bude  zajištěn pedagogický dohled.
Školní klub je určen pro žáky 2. stupně a žáky 1. stupně, kteří nebyli přijati k pravidelné  docházce do školní družiny.
Základní částka úplaty za členství ve školním  klubu bude činit 200,- Kč za jeden kalendářní měsíc na jednoho žáka.
V klubu bude vedena evidence příchozích dětí, každé dítě bude odcházet dle vlastních časových možností.

Prostory školního klubu budou sloužit k setkávání se spolužáky, k relaxaci atd. Děti mají možnost si zahrát společenské, deskové hry, ping-pong, stolní fotbal, nebo si číst nerušeně knihu. Děti mohou využívat počítače, knihovnu, pracovat na domácích úkolech, referátech či projektech.
Školní klub má hlavní cíl zapojit děti do aktivní činnosti ve volném čase.

ŠKOLNÍ KLUB PŘIPRAVUJE:
Aktivity přizpůsobené zájmu dětí, soutěže, hry, sportovní i kulturní akce, výlety na Karlštejn a jiné pamětihodnosti, návštěvy divadel, koncertů, nebo jednorázové akce typu paintball, výlet na horolezeckou stěnu, geocaching, víkendové výlety na zajímavá místa a další atraktivní aktivity.

Zde si můžete stáhnout přihlášku, kterou poté odešlete na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.