Základní škola Vladislava Vančury

Oznámení školy

Zásady ochrany osobních údajů

1. Sběr informací
Shromažďujeme od vás informace při registraci na našich stránkách, přihlášení se ke svému účtu, nákupu, vstupu do soutěže a / nebo když se odhlásíte. Shromážděné informace zahrnují vaše jméno, e-mailovou adresu, telefonní číslo a / nebo číslo kreditní karty.
Kromě toho automaticky dostáváme a zaznamenáváme informace z vašeho počítače a prohlížeče, včetně vaší IP adresy, atributy softwaru a hardwaru a navštívené stránky.
 
2. Použití informací
Jakékoliv informace, které od vás sbíráme, mohou být použity pro:
Personalizaci vaši zkušenosti a reakci na vaše individuální potřeby
Poskytování personalizovaného obsahu reklamní
Zlepšení našich stránek
Zlepšení služeb zákazníkům a vaše potřeby podpory
Kontakt prostřednictvím e-mailu
Správu soutěže, propagace nebo průzkum
 
3. E-Komerce Soukromí
Jsme jedinými vlastníky informací shromážděných na těchto stránkách. Vaše osobní údaje nebudou bez vašeho souhlasu z žádného důvodu prodávány, vyměňovány, převáděny nebo poskytovány jakékoliv jiné společnost, s výjimkou případů, kdy je to nezbytné ke splnění požadavku a / nebo transakce, např. zaslání objednávky.
 
4. Zveřejnění informací třetím stranám
Vaše osobní identifikační údaje neprodáváme, nevyměňujeme nebo jinak převádíme třetím stranám. To nezahrnuje důvěryhodné třetí strany, které nám pomáhají s provozem našich webových stránek nebo vedením našeho podnikání, pokud se strany dohodnou, že tyto informace jsou důvěrné.
Věříme, že je nutné sdílet informace s cílem vyšetřit, zabránit nebo podniknout kroky v případech nezákonné činnosti, podezření z podvodu, situace zahrnující potenciální hrozby pro fyzickou bezpečnost jakékoli osoby, porušování našich podmínek používání nebo v jiných případech vyžadovaných zákonem.
Neosobní data však mohou být poskytnuty jiným stranám pro marketingové účely, reklamní nebo jiné použití.
 
5. Ochrana informací
Realizujeme celou řadu bezpečnostních opatření s cílem zajistit bezpečnost vašich osobních údajů. K ochraně citlivých informací přenášených online používáme nejmodernější šifrování. VpnMentor také chrání vaše informace offline. Přístup k osobním údajům je udělen pouze zaměstnancům, kteří jej potřebují k výkonu práce (například účtování nebo zákaznický servis). Počítače / servery sloužící k ukládání osobní údajů jsou uchovávány v bezpečném prostředí.
Používáme cookies?
Ano. Naše cookies zlepšují přístup na naše stránky a identifikují opakované návštěvy. Navíc, naše cookies zvyšují uživatelský zážitek pomocí sledování a cílení na zájmy uživatele. Použití cookie však není v žádném případě spojeno s žádnými osobními identifikačními údaji na našich stránkách.
 
6. Odhlášení
Poskytnutou e-mailovou adresu používáme k zaslání informací a aktualizací týkajících se vaší objednávky, občasným firemním sdělením, zaslání informací o výrobcích, atd. Pokud se kdykoliv budete chtít odhlásit od přijímání budoucích e-mailů, v dolní části každého e-mailu naleznete podrobný návod pro odhlášení .
7. Souhlas
Používáním našich stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany soukromí.
Shrnutí: Vaše zásady ochrany osobních údajů zlepšují důvěru uživatelů
Zásady ochrany osobních údajů poskytují cennou ochranu vaší společnosti a vašich uživatelů. Nejvíc ze všeho dojde k vybudování zvýšené úrovně důvěry. Zveřejněním jasných a přímočarých zásad, které popisují konkrétní zabezpečení, budou mít vaše stránky výhodu oproti konkurentům s komplexními, matoucími zásadami.
Jazyk šablony uvedené v tomto příspěvku by měl být pouze výchozím bodem. Každá webová stránka má různé metody a záměry a nejlepší zásady ochrany soukromí prokazují vysokou úroveň přizpůsobení. Pro zajištění účinnost vašich zásad je konzultujte s právníky a vyhledejte další zásady od společností podobných té vaší. Nezapomeňte také navštěvovat http://zs-zbraslav.cz  pro více informací o jazyku zásad a otázkách ochrany soukromí.
Kategorie: