Začátek školního roku

Milí žáci, vážení rodiče,

školní rok začíná 1. září 2021:

• s prvňáčky a jejich rodiči se sejdeme v 8:00 na prostranství před budovou Nad Parkem
  • s žáky šestých ročníků se sejdeme v 9:00 na dvorku budovy Hauptova (vchod bránou z hlavní ulice Elišky Přemyslovny)
  • s ostatními se třídní učitelé sejdou v jejich třídách v 8:00

Výuka 1. září ve všech ročnících bude probíhat přibližně 45 minut, u šestých ročníků pravděpodobně o něco déle.

V první školní den se ve škole nepřezouváme. Jídelna 1. září nevaří.

Předáváme informace ze ZUŠ: ve středu 1. září od 10:00 probíhá zápis dětí.

Výuka podle rozvrhu bude probíhat od pondělí 6. září.

Výuka ve čtvrtek 2. září a pátek 3. září bude pro druhé až deváté ročníky probíhat od 8:00 do 11:40, náplň ještě upřesníme. Jídelna v tyto dny již vaří.

Družina funguje od 1. září v plném rozsahu (do 18:00).

Sledujte prosím web ohledně epidemiologických opatření.

Informace pro rodiče prvních ročníků a přípravné třídy

Rodiče mohou doprovodit své děti do třídy na první hodinu. Vzhledem k epidemickým opatřením a velikosti tříd není možné pozvat další rodinné příslušníky.

Rodiče musí mít po celou dobu přítomnosti ve škole ochranu úst a nosu dle opatření MZČR. Testy nevyžadujeme.

Od 9:00 bude ve třídách probíhat pro rodiče informativní třídní schůzka. Děti budou mít zajištěnou činnost ve školní družině.

Výuka ve čtvrtek 2. září a pátek 3. září bude probíhat od 8:00 do 9:40.

Tomáš Obdržálek, ředitel školy