Holandsko - storno letenek

ZAHRANIČNÍ VÝJEZD DO HOLANDSKA

Po mnoha snahách o stornování či změnu letenek na zahraniční výjezd do Holandska se to konečně povedlo. I přes to, že k tomu letecká společnost přistoupila až po vyhlášení nouzového stavu a zákazu cestování, děkuji Mgr. Danešové, že se o to několik posledních týdnů pokoušela a věnovala tomu značné množství času a úsilí.

Žádám rodiče dětí, kteří již uhradili částku skrze školní online pokladnu a chtějí vrátit peníze zpět na účet, ať napíší email kolegyni na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s předmětem Holandsko. V emailu uveďte, jméno dítěte, vaše jméno (resp. majitele účtu, z kterého byla platba odeslána) jakou částku chcete vrátit (ponechte prosím minimálně doporučenou částku na školní online pokladně, ať vás nemusíme vyzývat v brzké době k převodu - o žádné peníze nepřijdete, vše se převádí i mezi ročníky, je možné převést i na sourozence. V případě odchodu ze školy vracíme zůstatek zpět). Peníze vrátíme na účet, z kterého nám byly odeslány do cca 10 pracovních dní.

Pokud bude příležitost a situace v ČR a v Holandsku příznivá, cestu opět naplánujeme.

Ing. Lukáš Herout, Ph.D., ředitel školy

Copyright © 2010 - 2020 ZŠ Vladislava Vančury. Všechna práva vyhrazena.