Lyžák

Nedokážeme ani říci, jak skvělá to byla akce! Byl to týden plný úžasné nálady, lyžování, legrace, jednoduše nezapomenutelných zážitků. Nebyla ani minuta, kdy bychom se nudili, nebo nevěděli, co dělat. Lyžování jsme si užívali, co to šlo.
Pro nás, žáky devátých ročníků, to byl náš poslední lyžák. Většina z nás se této akce účastní již od šesté třídy, takže ten letošní byl čtvrtý v pořadí. Určitě i to byl důvod potoků slz při závěrečném večeru. Slavnostní atmosféra strhla i mladší spolužáky, kteří se ještě mohou těšit na další lyžařské výcviky. Asi mluvíme za všechny, když řekneme, že jsme si tento týden ohromně užili, a to hlavně díky paní učitelkám, instruktorům a vůbec celé partě skvělých lidí!
Děkujeme za těch bezva sedm dní, které bychom si nejraději zopakovali.

Žáci 9. tříd

Copyright © 2010 - 2020 ZŠ Vladislava Vančury. Všechna práva vyhrazena.