U Lékárny 592

DŮLEŽITÉ!!!

Vážení rodiče,
bylo změnněno číslo inkasního účtu z České spořitelny.

Nové číslo účtu je:
131545369 / 0800.

Prosím všechny, kteří mají inkaso z České spořitelny, aby si toto číslo změnili v souhlasu s inkasem.
Dne 31.8.2018 bude provedeno opakování inkasa.
Děkuji vedoucí školní jídelny.

25.5.2018:

Naše zařízení zpracovává a uchovává osobní údaje na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679

(tzv. obecné nařízení o ochraně osobních údajů GDPR), případně Zákona o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a následujících.

21.4.2018: ZVÝŠENÍ CEN STRAVNÉHO 2018

Vážení strávníci, na základě neustále se zvyšujících cen surovin, jsme nuceni od 1.9.2018 navýšit cenu stravného, a to následovně:
Dotovaná strava děti skupina A ………. 28 Kč
Dotovaná strava děti skupina B ………. 30 Kč
Dotovaná strava děti skupina C ………. 31 Kč
Dospělí cizí strávníci                 ………. 70 Kč

Prosíme všechny strávníky a zákonné zástupce, aby tuto skutečnost vzali včas na vědomí a na měsíc září 2018 upravili své trvalé příkazy podle věku strávníka či přizpůsobili částku za stravné v příkazech k úhradě.

Strávníkům s nastaveným inkasem doporučujeme odblokovat limity na částku, která nepokryje stravné na celý měsíc.

Děkujeme za Vaše pochopení.

28.1.2018:

Vážení rodiče !
ÚMČ Praha – Zbraslav zjišťuje zájem o možnost stravovat děti, kterým byla diagnostikována celiakie, bezlepkovými obědy.
V případě Vašeho zájmu kontaktujte paní radní Zuzanu Wildovou na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

NOVINKA - maso z Jižní Ameriky a Irska!!!

Vážení strávníci,
vzhledem ke zkvalitnění obědů bereme maso z Jižní Ameriky a Irska. Je to skot na jehož chuť nejsme zvyklý, je velice kvalitní a tudíž má velmi silné hovězí aroma.

Děkujeme za pochopení.

Školní stravování Praha - Zbraslav

Aktuální jídelníček pro aktuální týden

Objednávka obědů