V pátek 23.března se rozhodly obě osmé třídy zpříjemnit si předjaří návštěvou výstavy. Bohužel počasí nebylo příliš příznivé, ale i tak jsme si výlet užili. Po příchodu do Tančícího domu jsme byli odesláni na vyhlídku v posledním patře. Pohled z výšky na Prahu byl opravdu úchvatný.

Potom už jsme se plně věnovali Josefu Ladovi. Výstava obsahuje tři patra a je velmi obsáhlá. Seznámili jsme se s Ladovou ranou i pozdější tvorbou, dokonce i s politickými agitkami. Některé byly opravdu velmi úsměvné. Mohli jsme se i vyfotit se samotným Mistrem nebo s kocourem Mikešem, čehož někteří z nás využili…….

Po prohlídce jsme se vydali za doprovodu našich učitelek pěšky na Smíchov, abychom den úspěšně zakončili v některém zařízení rychlého občerstvení. Navzdory počasí jsme si den mimo školní budovu pořádně užili.

Pro učitele

Školní email   Škola Online     Fred Fraus    Ve škole.cz   Flexibooks   Didakta   TOGlic
           veskolecz   Interaktivní učebnice   logo2x   logo f color