Letošní 31. leden byl pro děti z naší školy, které absolvují školní docházku v budově Nad Parkem, dvakrát významný. Jednak obdržely pololetní vysvědčení, prvňáčci dokonce první ve svém životě, a pak byla oficiálně slavnostně předána zrekonstruovaná budova školy. Symbolickou pásku přestřihli náměstek ministryně školství a tělovýchovy Stanislav Štech, primátorka hl. m. Prahy Adriana Krnáčová, starostka MČ Praha Zbraslav Ing. Zuzana Vejvodová, ředitel naší školy Mgr. Jiří Kovařík a zástupce Metrostavu.
Rodiče a ostatní návštěvníci si mohli v klidu prohlédnout zrekonstruované a nově vytvořené prostory školy, občerstvit se ve školní jídelně či zhlédnout kulturní program dětí v tělocvičně. Děti si zase plnými doušky užily „Školní stezky“, kde na jednotlivých stanovištích plnily zábavné úkoly. Ve školní družině si pak vyzkoušely tvorbu módních účesů či zdobení nehtů, vlastnoruční zhotovení 3 D projektu „Škola dle naší fantazie“, nebo si pod vedením našich spolužáků – zkušených tanečníků Simony Kášové, Míši Klementové, Matyáše Hoška a Lukáše Hájka, zkusily základy společenského tance. Ve školních třídách si mohly vyrobit malý dáreček, zazpívat si známé písničky či si vyzkoušet Hejného matematiku. Za splnění úkolů děti pak při odchodu domů obdržely upomínkový dárek.
Podvečer ve škole se vydařil, spokojenost a dobrá nálada vyzařovala z tváří všech přítomných. Teď jenom popřejeme všem žákům, aby se jim ve škole líbilo a do školy se vždy těšili.

Pro učitele

Školní email   Škola Online     Fred Fraus    Ve škole.cz   Flexibooks   Didakta   TOGlic
           veskolecz   Interaktivní učebnice   logo2x   logo f color