Poslední schůzka školské rady proběhla v září 2010.

Význam Školské rady

Školská rada umožňuje rodičům žáků, pracovníkům školy, občanům obce a dalším osobám podílet se na správě školy. Školskou radu zřizuje Městská část Praha – Zbraslav.

Kompetence Školské rady
• Schvaluje výroční zprávu školy, návrh rozpočtu školy, zprávu o hospodaření ško­ly.
• Vyjadřuje se ke studijním a učebním oborům, ke koncepčním záměrům rozvoje školy, ke jmenování a odvolání ředitele.
• V odůvodněných případech může zřizovateli školy podat návrh na odvolání ředitele školy.
• Může požádat Českou školní inspekci o inspekci a školní úřad o kontrolu hospodaření.

Členové Školské rady

Třetinu členů rady jmenuje zřizovatel, třetinu volí rodiče žáků ze svých řad, třetinu volí pedagogičtí pracovníci.
 Rada má v naší škole 6 členů, první dva za zřizovatele, další dva za rodiče a poslední dva za školu. Můžete sa na ně kdykoliv obrátit s problémem, který Vás trápí.